Choď na obsah Choď na menu
 


Verejný koncert 20.11.2008

2. 4. 2009

M.Tesař: Latinské  rozjímanie

A. Halčinová – gitara 2.roč.                                                            

                                                                                                                 

T.Oesten: RUŽOVÁ  BESIEDKA

D. Regrutováklavír 3. roč.                                                          

 

E.di Curt: COME  BACK  TO  SORENTO

K. Turcmanovičová – sopr. flauta 3. roč.                                        

 sprievod: I. Barnová

                     

L.Delibes: VALSE  LENTE
T. Zelinka – klavír 4. roč.                                                                

                                                                                                        

C.Czerny: AIR    ALLEMAND

K. Španová – sopr. flauta 2. roč                                                      

S. Žuková – sopr. flauta 2. roč

K. Rusinková – sopr. flauta 2. roč

N. Grundzová – sopr. flauta 2. roč                                                  

             gitara: uč. Ľ. Onačila    

 

J.Ščurovskij: TANEC

S. Koťuchová – klavír 5. roč.                                                          

 

D.Šostakovič: POLKA                                                              

S. Jasiková    husle 7. roč                                                               

            husle : uč. J. Belej    

                      

W.Gillock: MISIA  ZVONOV

D. Blašková – klavír 4. roč.                                                            

 

P.I.Čajkovskij:  MARCH  FROM 
                             THE  NUTRACKER   SUITE

V. Kačúrová – sopr. flauta 3. roč.                                                   

             sprievod: I. Barnová

 

Ch.Peerson: MYŠ  V ODPADKOVOM  KOŠI

P. Poloha – klavír 6. roč.                                                                 

 
K.Blažek: MALÝ  HARMONIKÁR

T. Dobda – akordeón 5. roč.                                                                                                                                                                                

F.Carulli: ANDANTE

A. Cilip   – gitara 2. roč.                                                                  

 

J.B.Loeillet: SONÁTA   F-DUR 
                               Largo,  Allegro                                                   

Z. Libáková – alt. flauta  2. roč. / II stupeň                                       

              alt. flauta: uč. R. Kašuba                                                   

Z.Fibich: POEM

K. Hriseňková – klavír 7. roč.                                                        

 

M.Albert: FEELINGS    4 ruč.

D. Lučkaničová – klavír 6. roč.                                                       

             klavír: uč. A. Vasilišinová

 

F.W.Meacham: THE  AMERICAN  PATROL

A. Kulik – sopr. flauta 7. roč.                                                          

            sprievod: I. Barnová

 

L.Korbář: TANGO  ARGENTINO

V. Capcarová – klavír 6. roč.                                                          

                                                                                                        

F.Chopin: MELÓDIA

S. Jasiková – husle 7. roč.                                                              

           klavírny  sprievod - uč. T. Protivňaková

 

G.Gershwin: ZAĽÚBENÍ

I. Barnová – klavír 2. roč. / II stupeň                                               

 

G.Rossini: DUETTO

P. Kaňuch – klarinet 4. roč.

A. Kaňuchová – klarinet 3. roč. / II stupeň                                      

 

R.Cochante: BELLE  4 ruč.

M. Antoňaková – klavír 1. roč. / II stupeň                                      

             klavir: uč. A. Vasilišinová

 

M.J.Starke: TRIO  SONÁTA

                              Andantino-Presto, Grave-Allegro

M. Sopková  – alt. flauta 2. roč. / II stupeň                                      

              alt. flauta: uč. R. Kašuba

              klavírny  sprievod - uč. T. Protivňaková

 

K.Thern: MAĎARSKÝ  POCHOD   6 ruč.

M. Martináková – klavír 5. roč

V. Capcarová – klavír 6. roč                                                           

               klavír: uč. T. Protivňaková

 

ľud.piesne: VYDALAS  ŇA  MAMKO

                      RIABINUŠKA

sopr. flauta: V.Gubová, K. Turcmanovičová, V. Kačúrová, K. Rabajdová,

                     K. Kocanová, P. Chachaľaková, T. Sopko, A. Kulik

alt. flauta:     Z. Libaková, Ž. Jarošová, N. Čerevková, M. Sopková

                 sprievod: I. Barnová

 

Náhľad fotografií zo zložky Verejný koncert 20.11.2008